28

již 23 let odvádíme kvalitní práci s dlouhodobými výsledky

již 23 let vnášíme inovace do ověřených řešení

již 23 let pracujeme s nejkvalitnějšími produkty

již 23 let nacházíme řešení i tam, kde ho jiní nenašli

již 23 let provádíme servis a kalibrace

Profil firmy ELMAR group spol. s r.o.

Naše společnost byla založena s cílem navrhovat a instalovat systémy měření a regulace zejména pro technologie vytápění, chlazení, vzduchotechniky a řízení spotřeby všech druhů energií. Mimo to jsme se zaměřili také na systémy zabezpečení budov a přístupu osob.

   city (Velký obrázek)

 

Od založení v roce 1996 jsme se zúčastnili a dokončili jsme stovky projektů, dodávek a servisů v České republice, v Evropě i ve světě. Námi realizované zakázky spojují zejména tyto vlastnosti: pečlivost přípravy, preciznost provedení, spolehlivost provozu a odborný servis a údržba.

V našich řešeních klademe důraz na efektivní využití vložených nákladů. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru jsme schopni optimalizovat již hotová řešení.

index (Velký obrázek) 

Hlavním partnerem pro dodávky měřící a regulační techniky je firma Honeywell / Centraline, dlouhodobě udržující vysokou kvalitu svých produktů. Spolupracujeme i s dalšími předními světovými i tuzemskými dodavateli jako Amit, Siemens, ABB, Domat, Belimo, BTR,  a další.

 

Svým rozsahem nabízených služeb jsme schopni řešit veškeré požadavky zákazníka na komplexní řízení technologických procesů budov a zařízení. Dokážeme uspokojit všechny druhy poptávek - od regulace vytápění malého rodinného domu až po řízení centrálního zdroje vytápění celého města.

Pohybujeme se v mnoha odvětvích, přičemž každé z nich má svá specifika. Řídíme systémy ve zdravotnických zařízeních, administrativních a komerčních budovách, hotelích a lázeňských areálech, sportovištích, v průmyslových areálech i výzkumných ústavech.

Realizovali jsme řadu projektů se zvláštními podmínkami: řízení vzduchotechnik operačních sálů, ovládání laboratoří s nebezpečným chemickým či vysoce hořlavým materiálem, inteligentní řízení budov, ovládání výkonných uhelných kotlů a mnoho dalších.

 

Velkou pozornost věnujeme záručnímu a pozáručnímu servisu. Pravidelným servisem jsme schopní zvýšit spolehlivost systému a dobu, po kterou je schopen efektivně pracovat, navíc výrazně snižit riziko vzniku havárií. V současné době jako novinku nabízíme i dálkový servis zařízení měření a regulace.

 

Naše firma je vždy připravena vyřešit Vám problémy s vytápěním, chlazením, odvětráváním, zabezpečením a ještě ušetřit Vaše peníze i při zvýšení komfortu obsluhy i užitné hodnoty. Věříme, že naše know-how a poctivá práce mohou přinést užitek každému a tím zlepšit spolehlivost, efektivitu i komfort pracovního i životního prostředí.

 

Pomáháme Vám řídit Váš svět ...

Certifikát systému jakosti ISO 9001

Expanze našich aktivit a snaha zlepšit naše služby si vynutila i změny v systému řízení společnosti a jednotlivých zakázek. Tato snaha se projevila již v roce 2001, kdy jsme prokázali schopnost trvale poskytovat služby v souladu s příslušnými předpisy a požadavky zákazníků a zvyšovat spokojenost zákazníka, a získali jsme tak certifikát systému jakosti ČSN EN ISO 9001:2001.

 

I přes zvyšující se nároky na certifikaci jsme díky kvalitě naší práce v každém dalším roce tento certifikát obhájili. Stále se zlepšující systém řízení nám navíc umožňuje se nad jednotlivými procesy zamýšlet a hledat možnosti, jak maximálně zvýšit jejich efektivitu a účinnost.

Certifikát systému jakosti ISO 9001
Typ souboru: Dokument PDF, velikost souboru: 36 kB, stáhnout
Certifikát systému jakosti ISO 9001

Zásady naší práce

Ve své práci se snažíme dodržovat několik zásad, díky kterým se dostáváme dál.

  • dodržujeme vysokou kvalitu odvedené práce pro dosažení dlouhodobé efektivity
  • inovujeme ověřená řešení k získání odpovídajících výsledků vzhledem k rozvíjejícím se technologiím
  • pracujeme s nejkvalitnějšími produkty splňujícími kritéria požadovaná zákazníky, naším hlavním dodavatelem se stala firma Honeywell
  • naše motto "každý problém má své řešení" ... nebojíme se pustit i do řešení problémů, které vyžadují nový přístup a sebevzdělávání
  • kvalifikovaně prováděným servisem k hladkému provozu a optimalizaci nákladů zákazníka

 

Zajímavá řešení

Připravili jsme pro Vás několik zajímavých řešení, která jsme v minulosti úspěšně realizovali.

Dále můžete prohlédnout naše reference podle odvětví, ve kterých působíme. Pokud Vás zajímají reference ve Vašem okolí, nechte si vyhledat nejbližší reference od určeného bodu na mapě.