28

již 23 let odvádíme kvalitní práci s dlouhodobými výsledky

již 23 let vnášíme inovace do ověřených řešení

již 23 let pracujeme s nejkvalitnějšími produkty

již 23 let nacházíme řešení i tam, kde ho jiní nenašli

již 23 let provádíme servis a kalibrace

Projekce elektro a MaR technologie

 

Zabýváme se odbornou konzultací a poradenstvím.

Měření a regulace tvoří v komplexu poměrně složitou problematiku, která je ovlivněna specialitami používaných technologií a navíc probíhá v tomto oboru velká inovace a častá obměna používaných komponent. Naši pracovníci, kteří tyto trendy nepřetržitě sledují, jsou připraveni Vám poskytnout odborné konzultace a navrhnout optimální řešení daného problému s návazností na ovládané technologie.


Zajistíme studie řešení problému.

Studie zpracovávané našimi pracovníky ve spolupráci s externími specialisty a partnerských technologických firem řeší danou problematiku zpravidla v několika variantách lišících se podle požadavků zákazníka rozsahem, možnostmi a v neposlední řadě též finanční náročností včetně návrhu financování daného projektu. Vždy je kladen důraz na funkčnost a spolehlivost nabízených řešení.

projekce (Velký obrázek)


Projektovou dokumentaci zpracujeme do nejmenších detailů.

Naši projektanti museli projít jednotlivými fázemi montáže a oživení a proto vědí, na co je třeba si v projektové dokumentaci dát obzvlášť pozor, aby při montáž a oživení celého zařízení proběhla hladce a bez komplikací.

 

I jako projektanty nás zajímá realizovaný stav a funkčnost.

Součástí projektů je i zakreslení výsledného stavu provedeného díla. Jen tak je možné zajistit efektivní servis a možnost další optimalizace celého systému prostřednictvím zlepšujících se technologií.

 

Používáme kvalitní softwarové zázemí.

Projektová dokumentace je zásadně zpracovávána pomocí systémů CAD. Výsledek je tak přesný, rychlý a se všemi potřebnými podrobnostmi.

 

 

Co všechno jsme schopní projektovat

Naší specializací jsou zdroje tepla, administrativní budovy a zimní stadiony. Díky mnohaletým zkušenostem jsme připraveni zpracovat jakékoliv jiné projekty z oblasti měření a regulace.

Velkou výhodou pro investora je možnost využít naše zkušenosti. Během projekční fáze doporučíme investorovi zlepšení, které mu přinesou významné snížení nákladů, jak při realizaci, tak především při provozu. Projekt zpracováváme vždy tak, aby byla funkčnost a spolehlivost zajištěna po co nejdelší dobu.

Kromě standardních projekčních prací jsme projektovali i řadu skutečných "projektantských oříšků":

  • Řízení kaskády uhelných kotlů (centrální zdroj tepla města, turbína 1MW)
  • Curlingový stadion (velmi přesné řízení průběhů teplot a vlhkostí)
  • Řízení vodního hospodářství v testovací laboratoři (technické vody, podpora provozu hydraulických zařízení)
  • a řada dalších

Zpracované projekty